Maas-en Niersbode Gennep & Bergen

M&Nbode-GennepBergen-31jul2013

Klik op artikel voor vergrootte weergave.

De regionale krant “Maas-en Niersbode” heeft wederom ons team op de voorgrond geplaatst in zowel de editie van gemeente Gennep als gemeente Bergen. We hopen dan ook dat er veel geinteresseerde mensen ons team komen bezoeken bij het lunch/brunch evenement in Belfeld. Hoewel het een stuk reizen is, kunnen we nu al verklappen dat het een prachtige happening wordt! Dus komt allen op 18 augustus a.s.!

En doneren kan en mag altijd: geld dat rinkelt is mooi, geld wat knispert is nog veel mooier! šŸ˜‰

 

Uiteraard is meer over media-aandacht op de pagina “Media” Ā terug te zien en lezen!

 

One thought on “Maas-en Niersbode Gennep & Bergen

Laat een reactie achter...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.